English
Esperanto
Afrikaans
Català
שפה עברית
Cymraeg
Galego
Latviešu
icelandic
ייִדיש
беларускі
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Shqiptar
Malti
lugha ya Kiswahili
አማርኛ
Bosanski
Frysk
ភាសាខ្មែរ
ქართული
ગુજરાતી
Hausa
Кыргыз тили
ಕನ್ನಡ
Corsa
Kurdî
മലയാളം
Maori
Монгол хэл
Hmong
IsiXhosa
Zulu
Yoruba
অসমীয়া
ଓଡିଆ
Punjabi
پښتو
Chichewa
Samoa
Sesotho
සිංහල
Gàidhlig
Cebuano
Somali
Тоҷикӣ
O'zbek
Hawaiian
سنڌي
Shinra
Հայերեն
Igbo
Sundanese
Lëtzebuergesch
Malagasy
Español
Português
русский
Français
日本語
Deutsch
tiếng Việt
Italiano
Nederlands
ภาษาไทย
Polski
한국어
Svenska
magyar
Malay
বাংলা ভাষার
Dansk
Suomi
हिन्दी
Pilipino
Türkçe
Gaeilge
العربية
Indonesia
Norsk
تمل
český
ελληνικά
український
Javanese
فارسی
தமிழ்
తెలుగు
नेपाली
Burmese
български
ລາວ
Latine
Қазақша
Euskal
Azərbaycan
Slovenský jazyk
Македонски
Lietuvos
Eesti Keel
Română
Slovenski
मराठी
Srpski језик| Model | AQ-15ACHS-12L*4-90 |
| Tik | Lugverkoelde (vormtemperatuurbeheerder) |
| Verkoelingsmetode | Waterverkoel |
| Eenheidstruktuur | Integraal |
| Geselekteerde spanning | 380V/50HZ |
| Kompressor nommer | 1 |
| Kompressor handelsmerk | Copeland (ingevoer uit Amerika) |
| Verkoelingskapasiteit | 36kw |
| Temperatuurreeks | 5°C - 90°C (uitlaatwatertemperatuur) |
| Geraasvlak | Ultra Stil |
| Toepassingsvelde | Elektroplatering |
| Toepassingsmasjien | Presisie masjien gereedskap |
| Ander toepassingscenario's | Brouery, drankfabriek, voedselindustrie en ander lae-temperatuur-vereiste nywerhede |
| Sertifisering | ISO, CE |
| Toestand | Nuut |
| Dimensie | 14075132cm |
| Spesifikasie | Gewig 600 kg |
| Oorsprong | China |
| Handelsmerk | AQWK |
| HS kode | 8419899090 |
| Vervoer Pakket | Houtkas |
| Afleweringstyd | 15-20 dae |
| Waarborg | 2 jaar waarborg + 10 jaar effektiewe diens + leeftyd onderhoud |
| Na-verkope diens | Diensmasjien oorsee |
| Opsionele funksies | RS485-kommunikasiefunksie, ingevoerde mikrorekenaar/PLC-beheermodus |
Kompressor Industrial Water Chiller Machine (koue en warm geïntegreerde tipe) integreer elektriese verwarming en kompressie verkoelingskomponente, met 'n wye temperatuurbeheerreeks van -120 ℃ tot 350 ℃ wanneer termiese olie as die hitte-oordragmedium gebruik word. Dit word wyd toegepas in chemiese reaksie- en materiaaltoetsbedrywe, en voldoen aan uiteenlopende produksieprosesvereistes met geen behoefte aan vervanging van hitte-oordragmedium nie.
Wye temperatuurbeheerreeks: Met hitte-oordragolie as die medium, kan dit 'n groot temperatuurvariasie van -120 ℃ tot 350 ℃ bereik, wat die moeite om die hitte-uitruilmedium te verander, uitskakel.
Stabiele struktuurontwerp: Kompressor Industrial Water Chiller Machine bestaan uit hitte-oordragolie, sirkulasiepomp, verwarmingsbuis, verkoelingshitteruiler, verkoelingstelsel, temperatuurbeheerstelsel, pyplyn en raam, wat 'n betroubare hittemedium-sirkulasielus vorm.
Gehalteversekering: Streng kwaliteitsbeheer om eersteklas produkte te lewer wat voldoen aan ISO- en CE-standaarde
Prysfilosofie: Bied billike pryse om wen-wen-samewerking met globale vennote te bewerkstellig
Langtermynvisie: Vestig langtermyn vriendelike sakeverhoudings gebaseer op betroubare produkprestasie
Waarborgdiens: 2 jaar waarborg, 10 jaar stabiele werkverrigting en lewenslange onderhoud
Tegniese ondersteuning: Verskaf oorsese diens ter plaatse en tydige oplossings vir gebruikskwessies
AQWK is 'n professionele vervaardiger en verskaffer van Air Cooled Chiller in China. Ons het ons eie fabriek. Welkom om te raadpleeg en te koop.
Selfoon/WeChat: +86-13336655820
E-pos:sales9188@foxmail.com