English
Esperanto
Afrikaans
Català
שפה עברית
Cymraeg
Galego
Latviešu
icelandic
ייִדיש
беларускі
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Shqiptar
Malti
lugha ya Kiswahili
አማርኛ
Bosanski
Frysk
ភាសាខ្មែរ
ქართული
ગુજરાતી
Hausa
Кыргыз тили
ಕನ್ನಡ
Corsa
Kurdî
മലയാളം
Maori
Монгол хэл
Hmong
IsiXhosa
Zulu
Yoruba
অসমীয়া
ଓଡିଆ
Punjabi
پښتو
Chichewa
Samoa
Sesotho
සිංහල
Gàidhlig
Cebuano
Somali
Тоҷикӣ
O'zbek
Hawaiian
سنڌي
Shinra
Հայերեն
Igbo
Sundanese
Lëtzebuergesch
Malagasy
Español
Português
русский
Français
日本語
Deutsch
tiếng Việt
Italiano
Nederlands
ภาษาไทย
Polski
한국어
Svenska
magyar
Malay
বাংলা ভাষার
Dansk
Suomi
हिन्दी
Pilipino
Türkçe
Gaeilge
العربية
Indonesia
Norsk
تمل
český
ελληνικά
український
Javanese
فارسی
தமிழ்
తెలుగు
नेपाली
Burmese
български
ລາວ
Latine
Қазақша
Euskal
Azərbaycan
Slovenský jazyk
Македонски
Lietuvos
Eesti Keel
Română
Slovenski
मराठी
Srpski језикHoë-doeltreffende koelwaterverkoeler is versoenbaar met waterverkoelde sirkulerende verkoeler, voldoen aan CE&RoHS-standaarde, werk ultra-stil, het omvattende veiligheidsontwerp en professionele oorsese na-verkope ondersteuning. AQWK is 'n professionele vervaardiger en verskaffer van Air Cooled Chiller in China. Ons het ons eie fabriek. Welkom om te raadpleeg en te koop!
All-round veiligheidsbeskerming: Toegerus met pyplyn-ontploffingsvaste toerusting en BY-PASS warmwaterdrukvrystellingslus. Hoë-doeltreffende koelwaterverkoeler het perfekte veiligheidsmeganismes en foutvertoning, wat maklike herstel en instandhouding sonder professionele vaardighede moontlik maak.
Duursame gehalteversekering: 304 vlekvrye staal geïntegreerde pyplyne verminder pypweerstand en roes. Geïsoleerde elektriese boks verleng die lewensduur van elektriese toestelle, afkomstig van bekende handelsmerke soos OMRON, FUJI, TE, LG, MOELLER, ABB en WEST.
Intelligente en buigsame werking: Hoë-doeltreffende koelwaterverkoeler ondersteun outomatiese luguitlaat na opstart en verwarmingskragomskakeling. Opsionele RS485-kommunikasiefunksie realiseer outomatiese bestuur, met beheermodus wat gekies kan word as ingevoerde mikrorekenaar of PLC.
Aanpasbare aanpasbaarheid: Meerpunttemperatuurbeheereenheid, oliepompperdekrag en verwarmingskrag is almal aanpasbaar. Opsionele funksies sluit in lugblaas en olieterugvoer, sowel as onmiddellike afskakeling van olieterugkeer.
| Model | AQO-09L |
| Tik | Olietipe (vormtemperatuurmasjien) |
| Verkoelingsmetode | Olieverkoel |
| Eenheidstruktuur | Integraal |
| Krag | 9 kw |
| Geselekteerde spanning | 380V/50HZ |
| Kompressor nommer | 1 |
| Geraasvlak | Ultra Stil |
| Toepassingsvelde | Plastiek verwerking |
| Toepassingsmasjien | Presisie masjien gereedskap |
| Ander toepassingscenario's | Brouery, drankfabriek, voedselindustrie en ander nywerhede wat lae temperatuur benodig; geskik vir gebiede met hoë omgewingstemperatuur |
| Sertifisering | CE, RoHS |
| Toestand | Nuut |
| OEM/ODM | Ondersteun |
| Lead Tyd | 15 dae |
| Waarborgtydperk | 2 jaar (met 10 jaar effektiewe diens en leeftyd onderhoud) |
| Na-verkope diens | Ingenieursdiens oorsee |
| Handelsmerk | AQWK |
| Vervoer Pakket | Houtkas |
| Spesifikasie | Gewig 74kg |
| Oorsprong | China |
| HS kode | 8419899090 |
| Temperatuurreeks | 15°C - 180°C (inkomende medium) |
| Opsionele funksies | Lugblaas- en terugkeerolie-terugvoer, onmiddellike verkoeling-terug-olie-afsluiting, RS485-kommunikasiefunksie, ingevoerde mikrorekenaar/PLC-beheermodus |
Kwaliteitwaarborg: Streng gehaltebeheer om eersteklas, betroubare produkte te lewer
Prysfilosofie: Bied billike pryse om wen-wen-samewerking met globale vennote te bewerkstellig
Langtermyn-samewerking: Doel daarna om langtermyn-vriendelike sakeverhoudings te vestig wat op wedersydse vertroue gebaseer is
Waarborgdiens: 2 jaar waarborg, 10 jaar stabiele werkverrigting en lewenslange onderhoud
Tegniese Ondersteuning: Professionele ingenieur oorsese diens vir tydige installasie, opleiding en probleemoplossing