English
Esperanto
Afrikaans
Català
שפה עברית
Cymraeg
Galego
Latviešu
icelandic
ייִדיש
беларускі
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Shqiptar
Malti
lugha ya Kiswahili
አማርኛ
Bosanski
Frysk
ភាសាខ្មែរ
ქართული
ગુજરાતી
Hausa
Кыргыз тили
ಕನ್ನಡ
Corsa
Kurdî
മലയാളം
Maori
Монгол хэл
Hmong
IsiXhosa
Zulu
Yoruba
অসমীয়া
ଓଡିଆ
Punjabi
پښتو
Chichewa
Samoa
Sesotho
සිංහල
Gàidhlig
Cebuano
Somali
Тоҷикӣ
O'zbek
Hawaiian
سنڌي
Shinra
Հայերեն
Igbo
Sundanese
Lëtzebuergesch
Malagasy
Español
Português
русский
Français
日本語
Deutsch
tiếng Việt
Italiano
Nederlands
ภาษาไทย
Polski
한국어
Svenska
magyar
Malay
বাংলা ভাষার
Dansk
Suomi
हिन्दी
Pilipino
Türkçe
Gaeilge
العربية
Indonesia
Norsk
تمل
český
ελληνικά
український
Javanese
فارسی
தமிழ்
తెలుగు
नेपाली
Burmese
български
ລາວ
Latine
Қазақша
Euskal
Azərbaycan
Slovenský jazyk
Македонски
Lietuvos
Eesti Keel
Română
Slovenski
मराठी
Srpski језик
Wat verseker stabiele werkverrigting? VSA-ingevoerde Copeland-kompressor + OMRON/FUJI/TE/LG elektriese onderdele vir langer lewensduur.
Hoe om verstopping en roes te vermy? Suurstofvrye koperpypsweis + 304 vlekvrye staal geïntegreerde pyplyne.
Kan dit energie bespaar? Hoë-doeltreffende verdamper en kondensor, wat energieverbruik met meer as 30% verminder.
Is werking buigsaam? 3 kompressors (8ACH-model met 2 groepe koppe vir afsonderlike/gesamentlike gebruik) + verwarmingskragomskakeling.
Ondersteun outomatiese bestuur? Opsionele RS485-kommunikasie + ingevoerde mikrorekenaar/PLC-beheer (opsioneel).
Maklik om te onderhou? Perfekte veiligheidsbeskerming, foutvertoning en moeitevrye herstel sonder professionele vaardighede.
AQWK fokus op die verskaffing van hoë kwaliteit warm en koue geïntegreerde olievorm. Die produkte het die dubbele internasionale sertifisering van CE en RoHS geslaag. Hulle voldoen aan internasionale norme in terme van veiligheidstandaarde en omgewingsbeskermingsvereistes. Met dubbele waarborge van kwaliteit en voldoening, kan dit veilig toegepas word in verskeie industriële produksie scenario's.
As 'n professionele toestel wat warm en koue funksies integreer, presteer hierdie olietemperatuurbeheermasjien uitstekend in kernprestasieparameters. Die aanpasbaarheidsreeks van die inlaatwatertemperatuur dek 5℃ tot 98℃, wat presies kan ooreenstem met die gedifferensieerde vereistes van verskillende produksieprosesse vir inlaatwatertemperatuur. Of dit lae-temperatuur verkoeling of medium en hoë temperatuur temperatuur beheer scenario's is, dit kan stabiel afvoer. Met 'n verkoelingskapasiteit van 12.5kw kan dit vinnig hitte-uitruiling bewerkstellig, die olietemperatuur doeltreffend reguleer, 'n konstante temperatuur tydens die produksieproses verseker, en help om die vormingsakkuraatheid van produkte en produksiedoeltreffendheid te verbeter.
Die warm en koue geïntegreerde olievorm is versoenbaar met die standaard industriële spanning van 380V/50HZ. Dit vereis nie bykomende wysigings aan die bestaande kragtoevoerstelsel van die fabriek nie en kan direk aan die produksielyn gekoppel word, wat die installasieproses aansienlik vereenvoudig en die ontplooiingskoste verminder. Daarbenewens neem hierdie toerusting 'n lugverkoelde ontwerp aan, wat 'n ultra-stil werking tydens die proses behaal. Dit kan geraasbesoedeling in die industriële produksie-omgewing effektief verminder, 'n gemakliker werksatmosfeer vir werkswinkeloperateurs skep en die praktiese toepassing van die toerusting en die gebruikerservaring balanseer.
AQWK is 'n professionele vervaardiger en verskaffer van verwarmingsbeheermasjien in China. Ons het ons eie fabriek. Welkom om te raadpleeg en te koop.
| Model: | AQ-5ACHS-12L*3 |
| Tipe: | Lugverkoel |
| Verkoelingsmetode: | Waterverkoel |
| Eenheidstruktuur: | Integraal |
| Spanning: | 380V/50HZ |
| Kompressor nommer: | 3 (Copeland, VSA ingevoer) |
| Geraasvlak: | Ultra Stil |
| Temperatuurreeks: | 5°C-98°C (inkomende water), -30°C tot +350°C (werkstoestand) |
| Verkoelingskapasiteit: | 12.5kw |
| Aansoek velde: | Elektroplatering, brouery, drankfabriek, voedselindustrie, lande met hoë omgewingstemperatuur |
| Toepassingsmasjien: | Presisie masjiengereedskap |
| Sertifisering: | CE, RoHS |
| Toestand: | Nuut |
| Afleweringstyd: | 15-20 dae |
| Waarborg: | 2 Jaar |
| Na-verkope diens: | Oorsese Masjiendiens |
| Handelsmerk: | AQWK |
| Vervoer Pakket: | Houtkas |
| Spesifikasie: | 120 kg |
| Oorsprong: | China |
| HS Kode: | 8419899090 |
Ideaal vir nywerhede wat lae temperatuurbeheer (brouery, drank, kos, ens.) en hoë omgewingstemperatuur gebiede benodig. Met jare se vervaardigingservaring bied ons fabrieks-direkte promosiepryse, betroubare kwaliteit gerugsteun deur top-vlak komponente, en globale na-verkope ondersteuning. Die unieke ontwerp van warm en koue geïntegreerde olievorm pas by uiterste werksomstandighede aan en voldoen aan uiteenlopende produksiebehoeftes.
As jy enige vrae het, kontak ons asseblief:
Selfoon/WeChat: +86-13336655820
E-pos:sales9188@foxmail.com