English
Esperanto
Afrikaans
Català
שפה עברית
Cymraeg
Galego
Latviešu
icelandic
ייִדיש
беларускі
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Shqiptar
Malti
lugha ya Kiswahili
አማርኛ
Bosanski
Frysk
ភាសាខ្មែរ
ქართული
ગુજરાતી
Hausa
Кыргыз тили
ಕನ್ನಡ
Corsa
Kurdî
മലയാളം
Maori
Монгол хэл
Hmong
IsiXhosa
Zulu
Yoruba
অসমীয়া
ଓଡିଆ
Punjabi
پښتو
Chichewa
Samoa
Sesotho
සිංහල
Gàidhlig
Cebuano
Somali
Тоҷикӣ
O'zbek
Hawaiian
سنڌي
Shinra
Հայերեն
Igbo
Sundanese
Lëtzebuergesch
Malagasy
Español
Português
русский
Français
日本語
Deutsch
tiếng Việt
Italiano
Nederlands
ภาษาไทย
Polski
한국어
Svenska
magyar
Malay
বাংলা ভাষার
Dansk
Suomi
हिन्दी
Pilipino
Türkçe
Gaeilge
العربية
Indonesia
Norsk
تمل
český
ελληνικά
український
Javanese
فارسی
தமிழ்
తెలుగు
नेपाली
Burmese
български
ລາວ
Latine
Қазақша
Euskal
Azərbaycan
Slovenský jazyk
Македонски
Lietuvos
Eesti Keel
Română
Slovenski
मराठी
Srpski језикHoe om stabiele prestasie te verseker?
Die Olie Tipe Plastiek Inspuitvorm Temperatuurbeheerder gebruik 'n ingevoerde Copeland-kompressor uit die VSA en elektriese komponente van OMRON/FUJI/TE/LG, wat 'n langer dienslewe tot gevolg het.
Hoe om verstopping en roes te voorkom?
Die Olie Tipe Plastiek Inspuitvorm Temperatuurbeheerder gebruik suurstofvrye koperpype wat met geïntegreerde 304 vlekvrye staalpype gesweis is.
Hoe energiedoeltreffend is dit?
Ons gebruik hoë-doeltreffende verdampers en kondensators, wat energieverbruik met meer as 30% verminder.
Is dit buigsaam om te bedryf?
Toegerus met 3 kompressors (8ACH-model, met 2 kompressorkoppe, kan onafhanklik of in kombinasie gebruik word), en beskik oor verwarmingskragskakeling.
Ondersteun dit outomatiese bestuur?
Die Olie Tipe Plastiek Inspuitvorm Temperatuurbeheerder kan toegerus word met RS485 kommunikasie en 'n ingevoerde mikrorekenaar of PLC beheer stelsel.
Is dit maklik om te onderhou?
Die Olie Tipe Plastiek Inspuitvorm Temperatuurbeheerder het omvattende veiligheidsbeskerming en foutvertoonkenmerke, wat maklike instandhouding sonder professionele vaardighede moontlik maak.
| Model | AQ-5ACHS-12L*3 |
| Tik | Lugverkoel |
| Verkoelingsmetode | Waterverkoel |
| Eenheidstruktuur | Integraal |
| Spanning | 380V/50HZ |
| Kompressor nommer | 3 (Copeland, VSA ingevoer) |
| Geraasvlak | Ultra Stil |
| Temperatuurreeks | 5°C-98°C (inkomende water), -30°C tot +350°C (werkstoestand) |
| Verkoelingskapasiteit | 12.5kw |
| Toepassingsvelde | Elektroplatering, brouery, drankfabriek, voedselindustrie, lande met hoë omgewingstemperatuur |
| Toepassingsmasjien | Presisie masjiengereedskap |
| Sertifisering | CE, RoHS |
| Toestand | Nuut |
| Afleweringstyd | 15-20 dae |
| Waarborg | 2 Jaar |
| Na-verkope diens | Oorsese Masjiendiens |
| Handelsmerk | AQWK |
| Vervoer Pakket | Houtkas |
| Spesifikasie | 120 kg |
| Oorsprong | China |
| HS kode | 8419899090 |

Ons olietipe plastiek-inspuitvorm-temperatuurbeheerder is geskik vir nywerhede met hoë temperatuurbeheervereistes, soos brou, drank en voedselverwerking, sowel as streke met hoë omgewingstemperature. Met jare se vervaardigingservaring bied ons fabrieks-direkte promosiepryse, betroubare gehalte met behulp van top-vlak komponente, en globale na-verkope ondersteuning. Sy unieke ontwerp kan uiterste werksomgewings weerstaan en voldoen aan uiteenlopende produksiebehoeftes.
AQWK is 'n professionele vervaardiger en verskaffer van vormtemperatuurbeheerders in China. Ons het ons eie fabriek. Kontak ons asseblief as jy enige vrae het.