English
Esperanto
Afrikaans
Català
שפה עברית
Cymraeg
Galego
Latviešu
icelandic
ייִדיש
беларускі
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Shqiptar
Malti
lugha ya Kiswahili
አማርኛ
Bosanski
Frysk
ភាសាខ្មែរ
ქართული
ગુજરાતી
Hausa
Кыргыз тили
ಕನ್ನಡ
Corsa
Kurdî
മലയാളം
Maori
Монгол хэл
Hmong
IsiXhosa
Zulu
Yoruba
অসমীয়া
ଓଡିଆ
Punjabi
پښتو
Chichewa
Samoa
Sesotho
සිංහල
Gàidhlig
Cebuano
Somali
Тоҷикӣ
O'zbek
Hawaiian
سنڌي
Shinra
Հայերեն
Igbo
Sundanese
Lëtzebuergesch
Malagasy
Español
Português
русский
Français
日本語
Deutsch
tiếng Việt
Italiano
Nederlands
ภาษาไทย
Polski
한국어
Svenska
magyar
Malay
বাংলা ভাষার
Dansk
Suomi
हिन्दी
Pilipino
Türkçe
Gaeilge
العربية
Indonesia
Norsk
تمل
český
ελληνικά
український
Javanese
فارسی
தமிழ்
తెలుగు
नेपाली
Burmese
български
ລາວ
Latine
Қазақша
Euskal
Azərbaycan
Slovenský jazyk
Македонски
Lietuvos
Eesti Keel
Română
Slovenski
मराठी
Srpski језикAQWK is 'n professionele vervaardiger en verskaffer van verwarmingsbeheermasjien in China. Ons het ons eie fabriek. Ons bied eersteklas kwaliteit watervormtemperatuurbeheerder vir inspuitingsbedryf teen fabrieks-direkte pryse, met die oog op wen-wen samewerking en langtermyn vriendelike sakeverhoudings. Met CE-sertifisering en professionele houtverpakking, is dit geskik vir lae-temperatuurvraagbedrywe en hoë omgewingstemperatuurstreke.
Die watervormtemperatuurbeheerder is toegerus met ingevoerde Copeland-kompressors uit die Verenigde State, en word gepaard met elektriese komponente van internasionale handelsmerke soos OMRON en FUJI, sowel as ingevoerde komponente van hoë gehalte, wat deurlopende en stabiele werking tydens spuitgietproduksie verseker en voldoen aan die vereistes van hoë-presisie temperatuurbeheer. Deur die suurstofvrye koperbuis-sweisproses aan te neem en dit te kombineer met die 304 vlekvrye staal een-stuk pyplyn ontwerp, vermy dit doeltreffend pypleiding blokkasie en roes probleme, en verleng die lewensduur van die toerusting. Toegerus met hoë-doeltreffende verdampers en kondensators, word energieverbruik met meer as 30% verminder. Langtermyngebruik kan energiekoste vir ondernemings aansienlik bespaar, doeltreffendheid en ekonomie balanseer. Ondersteun verwarmingskragskakeling. Die 8ACH-model is toegerus met twee stelle kompressorkoppe, wat afsonderlik of in kombinasie gebruik kan word. Opsionele RS485-kommunikasiefunksie en ingevoerde mikrorekenaar/PLC-beheer is beskikbaar om outomatiese bestuur te bewerkstellig. Dit is toegerus met volledige veiligheidsbeskerming en foutvertoonfunksies, en instandhouding kan maklik voltooi word sonder die behoefte aan professionele persone.

| Model: | AQ-5ACHS-12L*3 (AQ-5ACHS-reeks) |
| Handelsmerk: | AQWK |
| Tipe: | Lugverkoel |
| Verkoelingsmetode: | Waterverkoel |
| Eenheidstruktuur: | Integraal |
| Spanning: | 380V/50HZ |
| Kompressor: | 3 Copeland kompressors (VSA ingevoer) |
| Krag: | 36kw |
| Verkoelingskapasiteit: | 12.5kw |
| Temperatuurreeks: | 5°C-98°C (inkomende water) |
| Geraasvlak: | Ultra Stil |
| Aansoek velde: | Inspuitingsindustrie, galvaniseer, brouery, drankfabriek, voedselindustrie, lande met hoë omgewingstemperatuur |
| Toepassingsmasjien: | Presisie masjiengereedskap |
| Sertifisering: | CE (Sertifikaat verskaf) |
| Toestand: | Nuut |
| Afleweringstyd: | 15-20 dae |
| Waarborg: | 2-jaar-waarborg, 10-jaar effektiewe prestasie, lewenslange instandhouding |
| Na-verkope diens: | Oorsese Masjiendiens |
| Handelsmerk: | AQWK |
| Vervoer Pakket: | Houtkas (professionele verpakking) |
| Spesifikasie: | 120 kg |
| Oorsprong: | China |
| HS Kode: | 8419899090 |
As jy enige vrae het, kontak ons asseblief:
Selfoon/WeChat: +86-13336655820
E-pos:sales9188@foxmail.com
kontak gerus - ons is gereed om jou te dien!